OnPlace ile Özel Şirketlere Yatırım Yapın!

OnPlace yepyeni bir ICO ile karşımıza çıkıyor, bize sunduğu en önemli özellik ise özel şirketlere yatırım yapabilmemizi sağlamasıdır. Bugünlerde kısa vadede yüksek getirisi olan yatırımların başında özel şirketlere yatırım yapmak geliyor. OnPlace sayesinde bu şirketlere yalnızca 2 tıkla yatırım yapabileceksiniz. OnPlace yatırım platformu kendi tokeni OPL’yi kullanıyor.

OnPlace’in odaklandığı yatırım araçları IT sektöründeki büyük özel şirketlerdir, örneğin Uber, Xiaomi, GreenWave Systems, Airbnb vb. Görüldüğü gibi halihazırda büyümüş ve çok daha büyük potansiyele sahip şirketler yatırım için seçiliyor.

OnPlace platformunun yatırım stratejisi özellikle Amerika ve Asya pazarında çalışmaya yönelik ve yatırım yapılacak şirketler seçilirken çok sıkı bir eleme sürecinden geçiriliyor. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:
-Gelecek vaat eden ve hızlı büyüyen, günümüzün gözde sektörleri: FinTek, IT teknolojileri, B2B iletişimi, bioteknoloji gibi…
-Fonlama aşamasını başarılı şekilde geçen şirketler
-Şirketin operasyonel alanda olumlu dinamikleri ve anahtar özellikleri, örneğin şirketin düzenli büyümesi ve yıllık yüksek kâr getirmesi, her geçen gün kullanıcı/müşteri tabanını artırması gibi…
-Şirketin kendi alanında önder olması ve sektördeki rakiplerinin tekelleşmemesi
-Şirketin yatırımcılardan iyi fonlama alması, en azından OnPlace kadar büyük ve güçlü olması

OnPlace yatırım fonu yalnızca bu saydığımız kriterleri yerine getirebilen şirketlere yatırım yapacaktır. Siz de OnPlace projesine güvenip paranızı yatırırsanız onlar sizin yerinize tüm bu eleme sürecini yürütecek ve paranızı en efektif şekilde kullanacaktır. Risk/maliyet analizlerini yapmayı, riski çeşitli sektörlerden farklı şirketlere dağıtmayı sizin yerinize yapacaklar ve siz sadece yatırımınızın yüzdesel olarak büyümesini izleyeceksiniz.

Platform Hakkında
Platformun alfa versiyonu hazır. onplace.io/en ve investments.onplace.io adreslerinden örnek projeleri ve kullanıcı arayüzünü inceleyebilirsiniz. Platformun son halinde şu özellikler olacak:
**Yatırımcı hesabı**
-Yatırım arayüzü
-Yatırımların ve getirisinin görülebildiği detaylı istatistikler

**Proje sahibi hesabı**
-Projeyi platforma yerleştirecek arayüz
-Projenin temel indikatörlerini gösteren bölüm

Şu anda beta versiyon üzerinde çalışılıyor ve ICO bitiminde hayata geçecek. Ayrıca üstte saydığımız tüm özellikleri içinde barındıran ios ve Android için mobil uygulama da gelecek.

ICO Hakkında Detaylar

ICO Başlangıç Tarihi: 6 Haziran 2017

ICO Bitiş Tarihi: 6 Temmuz 2017

OnPlace ICO Algoritması videosunu inceleyin:
https://www.youtube.com/watch?v=cQqSeXvvags

ICO’da toplanması planlanan para 3 milyon dolar (değerinde Ethereum). ICO’ya yatırım yapmak için OnPlace kontratına Ethereum göndereceksiniz.
Toplam 10 milyon adet OPL token basılacak ve *1 OPL =0.30$* (değerinde Ethereum) olacaktır.
Şimdiki kurdan bakınca *1 OPL = 0.0018 ETH* denk geliyor.
ICO’da topanan miktarın %2’si bounty ödüllerine ayrılmış durumda.

ICO’nun başlamasına 3 gün kaldı!

ICO Sayfası: http://investments.onplace.io/ico

OnPlace ICO’sunda toplanan paralar IT sektöründeki büyük özel şirketlerin hisselerini almakta kullanılacaktır. Yatırım portföyündeki tüm değer değişimleri herkese açık şekilde investments.onplace.io adresinden takip edilebilecektir.
İlk yatırım portföyünün Ekim 2017’de oluşturulması planlanıyor.

Kişisel görüşüm piyasadaki yatırım fonları içinde en çok umut vaat eden ve en kârlı görünen proje OnPlace gibi görünüyor. Benzer firmaların topladığı paraları düşününce bu projenin 1 aya kalmadan hedefledikleri paraya ulaşacaklarını düşünüyorum. ICO’dan projeye yatırım yapanlar başlangıçta kazanacak, OPL borsada işlem görmeye başlayınca primlenecektir. Bu fırsatı kaçırmamak, sonradan üzülmemek için elinizdeki yatırıma ayırdığınız paradan bir miktar gönderebilirsiniz. Asla tüm paranızı aynı projeye göndermeyin, her zaman sepet oluşturun. OnPlace portföyünüze ekleyebileceğiniz başarılı bir yatırım fonu olacaktır.

Website: http://investments.onplace.io

Whitepaperı buradan inceleyebilirsiniz: https://github.com/OnPlace/Documents/blob/master/pdf/Whitepaper.pdf

İş planı dökümanı ise burada: https://github.com/OnPlace/Documents/blob/master/pdf/Business%20Plan.pdf

Bitcointalk Ana Konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1921504
Twitter: https://twitter.com/on_place
Medium: https://medium.com/onplace
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/onplace-inc
Telegram: https://telegram.me/on_place
GitHub: https://github.com/OnPlace

 

admin

I’m into crypto-currencies and new startups.

Leave a Reply

Your email address will not be published.